O firmie

Nasza firma powstała w 1999r. Specjalizujemy się w chłodnictwie i klimatyzacji. Nieprzerwanie od 14 lat staramy się spełniać oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Przez cały ten czas wyrobiliśmy sobie wśród nich dobrą opinię i zostaliśmy obdarzeni zaufaniem. Wiele firm korzysta z naszych usług już długi czas. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie wykonywania różnorodnych skomplikowanych robót montażowych sprawiło, że jesteśmy gotowi podjąć się najbardziej nietypowych zadań w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Zawsze znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Klimar

Założycielem i właścicielem firmy jest Ryszard Czyżyk, który pierwsze doświadczenia w branży zdobywał pracując ze swoim ojcem, także zajmującym się chłodnictwem. Pozwoliło mu to na zdobycie wiedzy niezbędnej do tego, aby w latach późniejszych otworzyć własną firmę. Firma Klimar Ryszard Czyżyk zapewnia fachową obsługę, szybki termin wykonywania zleceń, urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, a także konkurencyjne ceny. Pracownicy firmy osobiście dokonują pomiarów i doradzają jakie urządzenia będą najlepszym rozwiązaniem.

Firma działa głównie na południu Polski, ale na życzenie klienta jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce na terenie kraju. Zdarza nam się wykonywać także pracę poza granicami Polski, mamy spore grono klientów wśród słowackich przewoźników, wykonywaliśmy zlecenia także na Ukrainie oraz w Niemczech. Od początku swojego istnienia systematycznie poszerzamy swoją ofertę usługową. Montujemy po kilkadziesiąt sztuk klimatyzatorów rocznie, budujemy dziesiątki chłodni czy mroźni, a także naprawiamy setki klimatyzacji autokarowych.