Montaż i naprawa klimatyzacji

Proponujemy Państwu kompleksowy montaż klimatyzacji. Montujemy wyłącznie profesjonalne klimatyzatory uznanych firm. Zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy są specjalistami w zakresie chłodnictwa, począwszy od montażu klimatyzacji, po jej naprawę. Zajmujemy się także serwisowaniem i wykonywaniem przeglądów technicznych urządzeń. Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia na montaż klimatyzacji, dzięki czemu macie Państwo gwarancje, że wszystkie prace zostaną wykonane na najwyższym poziomie.

Montujemy klimatyzacje w pomieszczeniach gospodarczych, lokalach mieszkalnych, a także pomieszczeniach technicznych, magazynach i serwerowniach. Klimatyzacja może być zamontowana zarówno w budynkach nowowybudowanych, jak i już istniejących.

Na czym polega montaż klimatyzacji? Po wybraniu odpowiedniego miejsca dla jednostki, mocujemy panel klimatyzacji i wykonujemy otwory w ścianie. Zawieszamy jednostkę i montujemy instalację elektryczną i czynnika chłodzącego. Następnie mocujemy jednostkę zewnętrzną i łączymy wszystkie przewody. Na koniec sprawdzamy szczelność układu klimatyzacji i napełniamy agregat czynnikiem chłodniczym. Podłączamy wszystkie przewody elektryczne i uruchamiamy klimatyzację.

Państwa klimatyzacja się zepsuła? Gwarantujemy także kompleksową naprawę klimatyzacji. Warto pamiętać także o tym, że klimatyzację należy przynajmniej raz w roku serwisować. Regularne serwisowanie i naprawa klimatyzacji sprawi, że wszelkie bakterie, wirusy i grzyby zostaną wyeliminowane z klimatyzatora, a Państwo będą odczuwać większy komfort użytkowania. Naprawa klimatyzacji pozwoli na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu pochodzącego z zanieczyszczonych systemów klimatyzacyjnych.

 

Gwarantujemy darmową wycenę i dobór urządzenia. 
Koszt naprawy lub montażu ustalany jest indywidualnie z klientem, zależnie od rodzaju urządzenia jak i zakresu usług.